Symbol oferty
Typ oferty
Typ nieruchomości
Miejscowość
Dzielnica
Powierzchnia
Cena
Liczba pokoi

O firmie

Borowicz Nieruchomości - Agenci z polecenia

Zajmujemy się obsługą sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Bielska-Białej i okolic. Nasza usługa to zarówno obsługa tematu nieruchomości na co składa się:

- weryfikacja dokumentów nieruchomości 

- doradztwo marketingowe

- obsługa samej sprzedaży tj. między innymi prezentacja nieruchomości, ekspozycja na portalach, banery reklamowe, projekt umowy przedwstępnej, protokół zdawczo - odbiorczy, przepisanie umów na dostawę mediów - energia, gaz, spółdzielnie itp.

Przy sprzedaży służymy także doradztwem i usługą w zakresie Home stagingu. Są to zabiegi pozwalające wydobyć potencjał wnętrza i zaprezentować je w najlepszy możliwy sposób.
Nie wchodzi w grę ukrywanie czegokolwiek przed kupującym, nie ma tu żadnych nieuczciwych sztuczek. Chodzi tylko o zastosowanie zdrowego rozsądku i podstawowych technik marketingowych, żeby przedstawić Państwa nieruchomość w jak najlepszym świetle, tak, aby spodobała się ona jak największej ilości oglądających.
Kolejny temat towarzyszący zakupom nieruchomości to kredyt na zakup tej „upragnionej”. Nasz doradca kredytowy na jednym spotkaniu jest w stanie zaproponować Państwu najkorzystniejsze rozwiązania i docelową pełną obsługę kredytową.

Zajmując się tematem nieruchomości od lat cieszy nas fakt, że klienci niegdyś przez nas obsługiwani wracają do nas z nowymi tematami lub polecają innych znajomych. To dla nas podwójne zadowolenie i wielka satysfakcja.

Polecamy się gorąco i zapraszamy do kontaktu