Symbol oferty
Typ oferty
Typ nieruchomości
Miejscowość
Dzielnica
Powierzchnia
Cena
Liczba pokoi

Home staging, przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Home staging to zabiegi pozwalające wydobyć potencjał wnętrza i zaprezentować je w najlepszy możliwy sposób. Chodzi o wydobycie z domu lub mieszkania tego, co warte jest podkreślenia oraz pozostawienie w tle wszystkiego tego, co nie zasługuje na bycie na pierwszym planie i mogłoby zniechęcić potencjalnego nabywcę do złożenia korzystnej oferty zakupu.

Czy kiedykolwiek wystawiliby Państwo na sprzedaż samochód...bez wcześniejszej wizyty na myjni? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, lecz kiedy decydujemy się na sprzedaż mieszkania lub domu, często zapominamy o tej prostej zasadzie. Wtedy najczęściej nie robimy nic specjalnego... Nie sprzątamy, bo przecież niedługo wyprowadzka, nie malujemy ścian, bo się nie opłaca, a skoro nam tu było dobrze, to kupującemu też na pewno będzie. Nic bardziej mylnego! Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, zazwyczaj to ono decyduje o zakupie.
Kupujący musi dostrzec w Państwa mieszkaniu, czy też domu miejsce dla siebie...

Nie wchodzi w grę ukrywanie czegokolwiek przed kupującym, nie ma tu żadnych nieuczciwych sztuczek. Chodzi tylko o zastosowanie zdrowego rozsądku i podstawowych technik marketingowych, żeby przedstawić swoją nieruchomość w jak najlepszym świetle, tak, aby spodobała się ona jak największej ilości oglądających.

Złotą zasadą home stagingu jest, aby budżet nie przekraczał 1% ceny sprzedaży nieruchomości. Naturalnie wydać można znacznie mniej, lecz kluczem do sukcesu jest wiedzieć, jak zainwestować środki, a gdzie wydatki są zbędne.
Celem inwestycji w „home staging” jest zmaksymalizowanie wartości nieruchomości, co nie powinno stać się pretekstem do nieuzasadnionych finansowo wydatków. Znamy wiele przypadków, gdy pomimo zainwestowania znaczących środków pieniężnych inwestycje nie przyniosły pożądanych efektów, ponieważ były źle wydatkowane.

Oferujemy następujące formy współpracy:
- Home Staging Konsultacja
- Home Staging Complex

Home Staging Konsultacja
Nasz konsultant przyjeżdża do Państwa domu lub mieszkania i daje  konkretne wskazówki, dzięki którym we własnym zakresie będą Państwo w stanie przygotować nieruchomość przy minimalnym wysiłku – uatrakcyjnić ją i tym samym podnieść jej wartość w oczach kupującego/wynajmującego.
Oprócz tego otrzymają Państwo instrukcje, jak należy postępować podczas kontaktu z osobami zainteresowanymi nieruchomością.
Wartość: 200zł

Home Staging Complex
Home Staging Complex obejmuje kompleksowe przygotowanie Państwa nieruchomości do sprzedaży od A do Z - zaczyna się od konsultacji poprzez uzgodnienie z Państwem planu działania, aż do akceptacji końcowych efektów naszej pracy. Zakres prac jakie mogą być wykonane zależy od rodzaju i stanu nieruchomości. Home Staging Complex może obejmować przemalowanie, umeblowanie, zmiany lub podniesienie standardu już istniejącego wyposażenia. Odpowiednie przygotowanie posesji dookoła domu, plan marketingowy sprzedaży nieruchomości i inne. Wszystko ustalą Państwo podczas spotkania z nami.
Punktem wyjścia jest oczywiście określenie budżetu jakim dysponujemy.  Państwo podają kwotę jaką chcą przeznaczyć na przygotowanie nieruchomości a my zrobimy wszystko co najlepsze w określonym budżecie.
Możliwe jest również zlecenie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Należy pamiętać,że dobre zdjęcia są bardzo ważnym elementem sprzedaży/wynajmu nieruchomości - to właśnie na ich podstawie oglądający wyrabiają sobie pierwsze wrażenie o Państwa nieruchomości.

Wszelkie zakupy są z Państwem uzgadniane.
Wartość: ustalana indywidualnie dla każdej nieruchomości

Zapraszamy do współpracy – doradzimy i przygotujemy Państwa nieruchomość do szybkiej sprzedaży/wynajmu!